13392.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I-II. kötet. Bp., 1921, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Félvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.