13390.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
H. W. Van Loon: Nézz körül a földön. Bp., é.n., Dante kiadás. 445 p. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A hátsó tábla kötése laza.