13404.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Ismeretterjesztő Könyvtár: Charles R. Gibson: A modern villamosság. Ford. Hajós Rezső. Bp., 1913, Franklin-Társulat. Fotókkal és rajzokkal illusztrálva, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben (Első koptatólap sérült)