13383.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
P. H. Groggins: A szintetikus szerves vegyipar alapeljárásai. Bp., 1958, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben.