13355.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
800 HUF
2,07 EUR, 2,29 USD
Szutórisz Frigyes: A növényvilág és az ember. Művelődéstörténeti tanulmányok. Kopott vászonkötésben, kissé vetemedett lapokkal.