13363.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
200 000 HUF
518,13 EUR, 571,43 USD
Természettudományi Közlöny. Közérdekű ismeretek terjesztésére kiad. a K.M. Természettudományi Társulat. 1869-1948. 3 db kivételével az összes évfolyam! Az induló számtól teljes gyűjtemény rengeteg illusztrációval, az elején fa és acélmetszetekkel. (Hiányzó évfolyamok: 1884., 1887., 1945.) A lapok mind jó állapotban, különféle, nagyrészt aranyozott egészvászon díszkötésben, 4-5 kötet gerince hibás, a többi jó állapotban. A sorozathoz tartozik még: Andorkó Kálmán: Névjegyzék és tárgymutató a K. M. Természettudományi Társulat folyóirataihoz 1841-től 1941-ig, valamint Gombocz Endre: A Királyi Magyar Természettudományi Társulat története 1841-1941. Egyben ritkán látható, könnyen kiegészíthető, szép gyűjtemény.