13378.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
2 800 HUF
Tóth Gábor: Kereskedelmi számtan. 2. köt.: Arany- ezüst- és éremszámÃtás. Bp., 1880, szerzÅ‘i. Kopott, kicsit sérült gerincű félbÅ‘r kötésben, egyébként jó állapotban.