13402.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
26 000 HUF
67,36 EUR, 74,29 USD
Wolframius, Adriaan Vlacq, Georg freiherr von Vega: Thesaurus Logarithmorum Completus, Ex Arithmetica Logarithmica Et Ex Trigonometria Artificiali Adriani Vlacci Collectus ... Wolframii Denique Tabula Logarithmorum Naturalium Locupletatus a Georgio Vega... Lipsiae, 1794, Weidmannia. Kiadói, bordőázott, aranyozott gerincű egészbőr kötésben. Restaurált, szép állapotban.