13388.
252. Closed Online auction
Books: Science and technology
5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
enesei Dorner Béla: A sertés tenyésztése és hízlalása. Bp., 1925, Athenaeum, 568 l. Korabeli vászonkötésben. A kötet gerince sérült, szakadozott.