Books: Science and technology

Number of items: 88

13357.

1 000 HUF
2,59
2,86
13358.

5 000 HUF
12,95
14,29
13359.

10 000 HUF
25,91
28,57
Szaktanácsok az élővilág köréből. Budapest Főváros Állat- és Növénykertjének Ismeretterjesztő Füzetei 22. szám. Bp., 1965. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13360.

800 HUF
2,07
2,29
13361.

2 000 HUF
5,18
5,71
13362.

1 000 HUF
2,59
2,86
13363.

200 000 HUF
518,13
571,43
Steiner Szilárd: Természetrajz a középiskolák I. osztálya számára. Bp., 1926, Athenaeum.  Kicsit kopott papírkötésben, jó állapotban.
13364.

800 HUF
2,07
2,29
Jelentés a m. kir. földtani intézet 1916. évi szerbiai tanulmányútjáról.  Függelék a nagy. kir. Földtani Intézet évi jelentéséhez 1916-róll. Bp., 1917, Fritz Ármin. Kissé kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13365.

800 HUF
2,07
2,29
dr. Bozóky Endre: Meteorológia. Pozsony, 1901. Stampel. Kihajtható táblával. (fűzés belül egy helyütt elvált)
13366.

3 000 HUF
7,77
8,57
Preisich Miklós: Vegyészek zsebkönyve. Bp, 1959, Műszaki. Kiadói vászonkötésben.
13367.

1 400 HUF
3,63
4,00
Magyari Béla: Rádiótechnikusok zsebkönyve. Bp., 1955. Műszaki, 688 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13368.

2 000 HUF
5,18
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF