Teasdale Otto székesfővárosi tűzoltó főtiszt: A tűz és robbanás veszélye - Kézikönyv az iparban és kereskedelemben előforduló anyagok tűz és robbanóveszélyének megismerésére és elhárítására. Bp, 1928, Főv. Nyomda Rt. Számos korabeli reklámmal, kiadói egészvászon-kötésben.
Siklós Albert Ellenponttan. Az egyszerű, a kettős és az utánzó ellenpont (kánon) elmélete. 112 példával.
Bp., 1913. Rozsnyai Károly. 107 p. Kiadói papírkötésben, a gerinc felső része hiányos.
Dr. Horn József: A közgazdasági ismeretek könyve. Győr, 1935. Győr, Moson és Pozsony k.e.e. vármegyék közönsége, (Egyetemi Nyomda), 314 l. Nedvességtől hullámos, enyhén sérült kiadói papírborítóban. A szerző dedikációjával. "Dr. Huszka János miniszteri osztálytanácsos Úrnak őszinte tisztelettel és szeretettel: 1935. december 18. Dr. Horn József"
Burgmann Kézikönyv :Burgmann Feodor Asbest- és tömszelencetömítések gyárainak magyarországi üzemének évkönyve. Bp., 1934, Apor Leó (Tolnai ny.). 192 p. Kiadói kopottas vászonkötésben. Több lap foltos, egy pedig hiányos.
Tóth Gábor: Kereskedelmi számtan. 2. köt.: Arany- ezüst- és éremszámítás. Bp., 1880, szerzői. Kopott, kicsit sérült gerincű félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
Russ, Karl: A kanári gondozása, tenyésztése és betegségeinek gyógyítása. Bp., 1937, Magyar Könyvkiadó. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.