Books: Science and technology Number of items: 88
1219784
13381
252
Books: Science and technology
Other collectibles
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Bp., 1942, magyar Vegyipari Szövetség Kiadása. Kiadói papírkötés, kopott állapotban.
3 000 HUF
1219606
13382
252
Books: Science and technology
Other collectibles
Bánki Donát: Energia-átalakulások folyadékokban. Bevezetés a hydrogépek, kompresszorok, gőzturbinák és aeroplánok gépszerkezettanába. Bp., 1920, Franklin. Kopottas vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1218417
13383
252
Books: Science and technology
Other collectibles
3 600 HUF
1218435
13384
252
Books: Science and technology
Other collectibles
J. A. Csudakov: Gépipari enciklopédia. Bp., 1951, Nehézipari Könyv- és Folyóiratkiadó. Kiadói egészvászon-kötésben.
2 000 HUF
1194966
13385
252
Books: Science and technology
Other collectibles
Inkey Béla: A magyarországi talajvizsgálat története. Bp., 1914, Fritz Ármin (A Magyar Királyi Földtani Intézet kiadványai). Kicsit megviselt papírkötésben, egyébként jó állapotban.
1 400 HUF
1221647
13386
252
Books: Science and technology
Other collectibles
Acta Ethnographica Academiae Scientiarium Hungaricae. Adiuvantibus T. Bodrogi, B. Gunda, I. Tálasi. Redigit Gy. Ortutay. Tomus XIX. Hoc volumen curavit T. Bodrogi. Gyula Ortutay sexagenario. Bp., 1970, Akadámiai Kiadó. Kaidói műbőr kötés, gerincnél, sarkoknál kopott, egyébként jó állapotban.
2 000 HUF
1217750
13387
252
Books: Science and technology
Other collectibles
Átszámítási táblázatok a szesztartalom megállapításához. Összeállította a Pénzügyminisztérium. Bp., 1961, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötésben.
3 000 HUF
1216588
13388
252
Books: Science and technology
Other collectibles
enesei Dorner Béla: A sertés tenyésztése és hízlalása. Bp., 1925, Athenaeum, 568 l. Korabeli vászonkötésben. A kötet gerince sérült, szakadozott.
5 000 HUF
1216677
13389
252
Books: Science and technology
Other collectibles
Sure Barnett: Az élet intézői. Bp., 1940, Kir. M. Természettud. Társ., 350 p. Kiadói vászonkötésben.
1 200 HUF
1216176
13390
252
Books: Science and technology
Other collectibles
1 800 HUF
1216426
13391
252
Books: Science and technology
Other collectibles
3 600 HUF
1222386
13392
252
Books: Science and technology
Other collectibles
Grünhut Adolf: Tanulmányok a spiritizmus köréből. magnetizmus, szomnabulizmus, mediumizmus. I-II. kötet. Bp., 1921, Szellemi Búvárok Pesti Egylete. Félvászon kötés, gerincnél sérült, kopottas állapotban.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035