1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Erdősi Károly: Múmiák és minarétek. Bp., 1936. Szent-István Társ. 268 p. 31 t. Kiadói aranyozott vászonkötésben. A kötése kissé laza.