13070. 252. Closed Online auction Books: Travelling, cities
1 000 HUF
0 HUF
Kiss Gábor: Erdélyi várak, várkastélyok. Bp., 1987, Panoráma (Utazások a múltban és a jelenben). Vászonkötésben, kissé kopott papír védőborítóval, jó állapotban.
Photo of the item taken by : ttg