Books: Travelling, cities Number of items: 83
1176059
13051
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Krúdy Gyula: Pest- Budai séták. Budapest, 1958, Helikon. Kiadói egészvászon kötésben. Jó állapotban. Hozzá kissé sérült papír védőborítóval. 1221720
13052
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Ágics István, Halász Zoltán, Koós Tamás: Budapesti Zsebkalauz. Budapest 1959. K.D.V. Kiadói félbőrkötésben.
1 000 HUF
1215937
13053
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Eötvös Károly:A balatoni utazás vége. (Eötvös Károly Munkái XXIII.) Bp., 1909, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett élmetszéssel, jó állapotban.
2 600 HUF
1215882
13054
252
4600
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Eötvös Károly: A Bakony I-II. (Eötvös Károly Munkái XXI-XXII.) Bp., 1909, Révai Testvérek. Kiadói, szecessziós egészvászon sorozatkötésben, festett élmetszéssel, jó állapotban.
4 600 HUF
1219758
13055
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Dr. Darnay-Dornyay Béla. Bakony útikalauz. Bp., 1957, Sport. 271+XVI p. Térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben. Az utolsó lap és a hátsó tábla enyhén sérült.
1 200 HUF
1194911
13056
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
A Szűz Máriáról nevezett Sz. Ferenczrendű tartomány pozsonyi zárdájának, templomának, kápolnáinak és góth stylű templom tornyának története. A zárdatemplom hatszáz éves felszentelésének emlékére. 1297-1897. Összeáll.: Maszárik Viktor. Pozsony, 1897, Wigand. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
3 600 HUF
1194984
13057
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Pfeiffer János: A veszprémi káptalan újkori statútumai (1667-1780). Veszprém, 1943, Egyházmegyei Nyomda (A veszprémi egyházmegye múltjából 9.). Papírkötésben, jó állapotban.
2 000 HUF
1177908
13058
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Romsics Imre: Kalocsa anno... Kalocsai fotográfiák. Photographs from Kalocsa. Photographien von Kalocsa. Kalocsa, 1999, Kalocsai Múzeumbarátok Köre. Kartonált papírkötésben, jó állapotban. 1217701
13059
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Tragor Ignác: Váci kalauz. Vác, 1929, Váci Múzeum-Egyesület (Pestvidéki ny.), 95 p, térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
3 000 HUF
1195022
13060
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Papp Károly: A futásfalvi Pokolvölgy környéke Háromszék vármegyében. 10 ábrával Klny. a Földtani Közlöny 1912. évi 42. kötetéből. Bp., 1912, Franklin Társulat. Papírkötésben, jó állapotban.
2 600 HUF
1219512
13061
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Balaton-felvidék. Szerkesztette: Örvös János. Bp., 1965., Sport. 271 l. Térképmelléklettel. Kiadói félvászonkötésben. A hátsó tábla enyhén sérült.
1 600 HUF
1219548
13062
252
Books: Travelling, cities
Other collectibles
Bezdek József, Karl János: Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1922. évre. Bp., 1921, Magyar Földrajzi Intézet. 96 p. Számos térképmelléklettel. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035