11131. 252. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 600 HUF
0 HUF
2 db, kislányt illetve törpét formázó Lippelsdorf porcelán fogpiszkáló-tartó, kézzel festett, jelzett (W&A), apró kopásnyomokkal, m: 10 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván