11092. 252. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
1 800 HUF
0 HUF
Virágmintás Zsolnay fedeles csésze + alj, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, d: 7 cm (csésze), d: 12 cm (alj)
Photo of the item taken by : vörös_iván