Jewellery
Number of items: 57
1222384
19012
252
Jewellery
Other collectibles
Ezüst 1 Franc 1871, foglalatban,Ag., 15gr., jelzett,10x3,5cm /Silver 1 Franc 1871, socket, Ag. 15gr., marked, 10x3,5cm
5 000 HUF
1216416
19013
252
Jewellery
Other collectibles
Ezüst wales nyaklánc, vastag,, Ag., 37,5gr.,jelzett, 51cm /Welsh Silver necklace, Ag, 37,5gr., marked, 51cm
9 000 HUF
1216375
19014
252
22000
Jewellery
Other collectibles
Ezüst antik késbak, Ag., 62,8gr., Buda 1844, jelzett, 10cm/
Antique silver knife support, Ag. 62,8gr., In 1844, marked, 10cm
22 000 HUF
1216407
19015
252
Jewellery
Other collectibles
Ezüst cukorfogó, Ag., 8gr.,jelzett, 7cm / Silver sugar tongs, Ag. 8gr., marked, 7cm
2 000 HUF
1217830
19016
252
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) karkötő kis képekkel díszítve, jelzés nélkül, 33,1 g
6 000 HUF
1217817
19017
252
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) gyűrű markazittal, zománccal, jelzett, méret: 57, br: 7,9 g /
silver ring, size: 57, br: 7,9 g
3 000 HUF
1217852
19018
252
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) nyaklánc szintetikus kövekkel díszített medálrésszel, h: 40 cm, jelzett, br: 4,3 g
3 000 HUF
1153845
19019
252
Jewellery
Other collectibles
Fonott mintájú ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 42 cm, h: 28,9 g
12 000 HUF
1126638
19020
252
46000
Jewellery
Other collectibles
Arany (14K) karkötő, sárga-fehér, jelzett, bruttó:9,4 g, h:20 cm
46 000 HUF
1216896
19021
252
Jewellery
Other collectibles
Ezüst(Ag) fülbevaló pár és hozzá illő függő lápisz lazuli és kvarc kövekkel díszítve, jelzett, br: 18,9 g
1 000 HUF
1216905
19022
252
Jewellery
Other collectibles
Aranyozott ezüst(medál) szív alakú medál pinkopál kővel, jelzett, br: 9,6 g
2 400 HUF
1216909
19023
252
Jewellery
Other collectibles
Howlit kövekkel díszített ezüstözött függő hozzáillő fülbevalóval és gyűrűvel, jelzettek, gyűrű mérete: 55
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m