10024. 252. Closed Online auction Paintings and graphics
5 000 HUF
0 HUF
Breznay József (1916-2012): A kakas, színezett rézkarc, papír, jelzett, számozott (4/100), 29,5×38,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván