Printed Materials

Number of items: 240

1908 Huszadik század. Társadalomtudományi és Szociálpolitikai Szemle. Szerk.:Jászi Oszkár. 9. évf. XVIII. kötet. jul-dec. Bp., Deutsch Zsigmond és Tsa, pp.:592, félvászon kötésben.
12811.

1 600 HUF
4,15
4,57
1909 A szarvasi "Fészek-Asztaltársaság" meghívója táncmulatságra
12812.

800 HUF
2,07
2,29
cca 1910 Monte Carlo Kaszinó Roulette játékszabályai, Roulette de Monte -Carlo  Régle du Jeu, nyomtatvány, szép állapotban, 9x14cm
12813.

3 000 HUF
7,77
8,57
cca 1910 Használati utasítás a legújabban tökéletesített Singer rendszerű Adria-varrógéphez, 16p
12814.

1 600 HUF
4,15
4,57
cca 1910 18 db gyermekeknek való, állatokat ábrázoló tábla. Egy színes litho és egy kockázott kifestő. Némelyik koszos 25x19 cm
12815.

1 800 HUF
4,66
5,14
1910 Engel Károly Elektromos Szerelési Anyagok és Készülékek Gyára gyengeáramú árjegyzéke. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12816.

2 400 HUF
6,22
6,86
cca 1910-1915 Nagy-Magyarország és a vármegyék címereivel díszített kitöltetlen levélpapír
12817.

3 000 HUF
7,77
8,57
cca 1910-40 Szorgalomjegyek, közte dombornyomot művészi litho is, 6db, 10x7cm, 13x7cm
12818.

1 000 HUF
2,59
2,86
1910-1930 a Gyermeknaptár 12 évfolyama, Bp., Országos Állatvédő Egyesület. Papírkötésben, példányonként változó, többnyire jó állapotban.
12819.

14 000 HUF
36,27
40,00
cca 1910-20 Sesam-olaj és Málnaszörp címkék, 2db, szép állapotban, cca 5x9cm, 7x9cm
12820.

1 600 HUF
4,15
4,57
cca 1910-1930 10 db kotta és zenével kapcsolatos kiadvány
12821.

1 000 HUF
2,59
2,86
cca 1910 Szecessziós litho automobil hirdetés tervek. Kissé  piszkos / Lithographic advertisings automobils. Bit dirty 26x35 cm
12822.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF