3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Dr. Lechner Jenő: A Magyar Nemzeti Múzeum épülete 1836-1926. 1927, Magyar Nemzeti Múzeum Barátainak Egyesülete. 879. számozott példány. Félvászon kötés, kissé kopott állapotban.