1 000 HUF
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1972, Corvina. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. + Virág Judit Galéria 2009 őszi aukciójának képekkel gazdagon illusztrált katalógusa, papírkötésben, jó állapotban.