Books: Architecture, Art Number of items: 33
1224033
13401
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1998-2000 A Nagyházi Galéria és Aukciósház 20., 22., 24. és 59. árverésének képekkel gazdagon illusztrált katalógusai, 4 db, papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1224074
13402
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Prado. XIV-XVIII. századi festmények. Összeáll.: Jahn, Johannes. Bp., 1972, Corvina. Vászonkötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. + Virág Judit Galéria 2009 őszi aukciójának képekkel gazdagon illusztrált katalógusa, papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
1194603
13403
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Poche: Porcelán védjegyek, Battenberg Verlag német nyelven
3 000 HUF
1224735
13404
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bortnyik-Hevesy-Rabinovszky: Kétezer év festészete. Festői témák története az európai művészetben. Bp., 1943, Dante Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kissé kopott állapotban.
5 000 HUF
1142188
13405
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
1175024
13406
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Ing. I. Casali: Tipi originali casette popolari villini economici ed abitazioni rurali. Terza edizione. Illustrata sa 470 figure. Milano, 1911, Ulrico Hoepli. Kiadói egészvászon kötés, színezett lapszélek, kopottas állapotban.
3 000 HUF
1126713
13407
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
20 000 HUF
1230695
13408
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Olasz Ferenc: Székelykapuk. Bp., 1989, Népszava. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé sérült borítóval.
2 600 HUF
1230749
13409
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kocsi Márta, Csomor Lajos: Korondi székely fazekasság. Bp., 1980, Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói kissé sérült puhakötésben.
1 200 HUF
1231130
13410
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Hofer Tamás, Fél Edit: Magyar népművészet. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben.
2 400 HUF
1224787
13411
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dercsényi Balázs: Magyar kastélyok. Bp., 1990, Officina Nova. Kiadói modern keménykötésben.
2 000 HUF
1224896
13412
253
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Somogyi János festőművész. Bp., 2004, Hollósy Galéria. 143 p. Kiadói papírkötésben. A szerző által dedikált példány!
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035