13347. 253. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Eötvös Károly: A nagy per, mely ezer éve folyik, s még sincs vége I-II. kötet, Bp., 1905, Révai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben
Photo of the item taken by : tánczos_gábor