13339. 253. Closed Online auction Books: History
7 000 HUF
0 HUF
Fuchs, Eduard: Az újkor erkölcstörténete. 1-3. köt. Bp., 1926, Világirodalom. Kicsit kopott, díszes, aranyozott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor