2 600 HUF
Marczali Henrik: Korunk állami és társadalmi alkotásai. Nagy Képes Világtörténet XII. kötet. Bp., Franklin-Társulat, Révai Testvérek. Kiadói aranyozott félbőr kötés, festett lapszélek, kissé kopott állapotban.