13440. 253. Closed Online auction Books: Hunting
4 000 HUF
0 HUF
Nagy Emil: A fácán és vadászata. Bp., 1984, Mzeőgazdasági Kiadó. Kicsit kopott vászonkötésben, papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda