Tóth Lőrincz: Az ősiségi s egyéb birtokviszonyokat rendező 1852. november 29-ki leg. nyiltparancs ismertetése s magyarázata. Pest, 1853. Heckenast Gusztáv. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon-kötésben.
1931. évi törvénycikkek. Magyar törvények. Jegyzetekkel ellátták Dr. Degré Miklós, Dr. Várady-Brenner Alajos. Bp., Révai Testvérek. Egészvászon kötés, belül a gerincnél kissé levált, kopottas állapotban.
Manuale procuratorum, et causantium : complectens processus in jure Hungarico occurrentes, ordine alphabetico exprimens instituta, quo quis actor, contra quem incattum, coram quo judice procendendum, quidve probandum habeat, ut objectum processus assequatur, adjectis nonnullis observationibus "Manuale procuratorum, et causantium" keresése címként
Pestini,1828, Füskúti Landerer. Korabeli félbőr kötésben.
dr. Stiassny József: Jogi és gazdasági kézikönyv I.-II.. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotban. Ritka! Szép állapotban
Corpus juris Hungarici seu decretum generale inclyti regni Hungariae partiumque eidem annexarum in duos tomos distinctum. Buda, 1779, typis regiae universitatis. 1-2.köt. Kopott bőrkötésben, kissé foltos lapokkal, az első kötet elő- és hátlapja elválik, a szennylap kijár.