Gazda István: A szabadságharc egészségügye és honvédorvosai I-II. Bp.-Piliscsaba, 2000, Magyar Tudománytörténeti Intézet. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
Pilch Jenő(szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, foltos, kopottas állapotban.
Dálnoki Veress Lajos Magyarország honvédelme a II. világháború előtt és alatt (1920-1945.) I-III. kötet. Mellékletek: 22 mell (ebből 20 térképvázlat, 2 helyesbítés); 28 melléletből 1db hiányzik,(térképek) ; + 23 melléklet (21 térképvázlat (1db hiányzik)és 1 helyesbítés.) München, 1972-74. Egységes, piros, kiadói nejlon kötésben, az egyik kötet címoldala szakadt egyébként szép állapotban.
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József. Bp., [1941], Reé László. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
A magyar tüzér. A magyar tüzérség története. Szerk.: Felszeghy Ferenc et al. Bp., [1943], Reé László. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. + Világpolitikai és háborús események. 1938 szeptemberétől 1939 júliusáig. Függelék szárazajtai Incze Kálmán Háborúk a nagy háború után. (A béke háborúi.) c. kétkötetes művéhez. Bp., 1939, Franklin. Papírkötésben, jó állapotban, 32 p.
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. Az összeomlás kezdetétől a békekötésig I. kötet. Bp., A szerző kiadása. Kiadói aranyozott félvászon kötés, jó állapotban.