Janka Gyula: Miniatűr könyvekről gyűjtőknek. Bp., 1973, Műszaki Könyvkiadó. Minikönyv, magyar, angol, orosz és német nyelven. Díszes, aranyozott műbőr kötésben, jó állapotban.
Madrid határán... Összeáll.: Gyáros László. Bp., 1976, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, 24. sorszámozott példány, készült 1200 példányban. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
8 db különböző minikönyv: Egy igazán különleges embernek; A zene szerelmeseinek; Takáts Gyula 70 éves; Mohács 1526; Józsefváros 40; Athéntől Münchenig; Petőfi Sándor; Pastorale. Darabonként változó kötésben, jó állapotban.
5 db minikönyv: Sz. Szigethy Vilmos: Régi szegedi kocsmák (Szeged, 1988); Kisfaludy Károly: Tollagi Jónás viszontagságai (h. n., 1986, Kner; készült 400 példányban); Kis Képes Krónika ([Bp.], 1980); Bálint György: Az állatok dicsérete (h. n. 1961, Magyar Helikon); Ramuz, C. F.: A nagy-nagy sonderbondi háború (h. n., 1960, Magyar Helikon). Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.