13599. 253. Closed Online auction Books: Other rarities
2 400 HUF
0 HUF
Mikszáth Kálmán: A gavallérok, A demokraták, Ne okoskodj Pista! Mikszáth Kálmán munkái. Bp., é.n., Révai testvérek. Kiadói gazdagon aranyozott egészvászon sorozatkötésben.
Photo of the item taken by : vörös_iván