13584. 253. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
10
0 HUF
Polgár Andor: Gyerekségek. Költemények. Szolnok, 1899, Bakos István. A szerző által szüleinek dedikált példány. Kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda