13579. 253. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Szász Károly: Salamon. Történeti költemény. Bp., 1878, Ráth Mór. Kicsit kopott, aranyozott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Photo of the item taken by : sass_melinda