1 200 HUF
13
Vezércsillagok vagyis velős mondatok és költői gondolatok honi és külföldi remekírók műveiből. Bp., 1881, Franklin. Rendkívül díszes, festett, aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, apró sérüléssel, jó állapotban.