Books: Other rarities Number of items: 190
1224803
13576
253
Other collectibles
Fényes Samu: Jidli első és második változása(I-II.). Wien, 1929. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, enyhén kopott állapotban.
2 000 HUF
1230702
13577
253
Other collectibles
Soós László: Tengerek kalandorai. 8 műmelléklettel és 12 szövegközti képpel. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben.
1 000 HUF
1224982
13578
253
Other collectibles
Vezércsillagok vagyis velős mondatok és költői gondolatok honi és külföldi remekírók műveiből. Bp., 1881, Franklin. Rendkívül díszes, festett, aranyozott vászonkötésben, aranyozott lapszélekkel, apró sérüléssel, jó állapotban.
1 200 HUF
1224857
13579
253
Other collectibles
Szász Károly: Salamon. Történeti költemény. Bp., 1878, Ráth Mór. Kicsit kopott, aranyozott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1228539
13580
253
Other collectibles
Kerek kő. Panoráma képeskönyvek 2. Róna Emy rajzaival. Bp., Offset Nyomda. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 000 HUF
1139835
13581
253
Other collectibles
3 000 HUF
1212450
13582
253
Other collectibles
Benedek Elek: Pesti gyermek falun. K. Sávely Dezső színes képeivel. Budapest, [1926.] Dante. 64 p. 6 t. (a Magyar Könyvészet csak 4 táblát említ) Kiadói, illusztrált félvászon-kötésben. Tékával. Kijáró lapokkal.
12 000 HUF
1224906
13583
253
Other collectibles
Abonyi Lajos: A mi nótáink. 1-4. köt. Pest, 1864, Kisfaludy Társaság. Két kötetbe kötve, kopott félbőr kötésben, foltos, részben javított lapokkal.
1 000 HUF
1225009
13584
253
Other collectibles
Polgár Andor: Gyerekségek. Költemények. Szolnok, 1899, Bakos István. A szerző által szüleinek dedikált példány. Kissé kopott, aranyozott, díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
1224991
13585
253
Other collectibles
Sand György [George]: Antónia. Regény. Pest, 1863, Kisfaludy Társaság. Kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
1 200 HUF
1227578
13586
253
Other collectibles
Horváth Árpád: A dinamó regénye. Jedlik Ányos életútja. Bp., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, ex librisszel, jó állapotban.
1 000 HUF
1229999
13587
253
Other collectibles
Verne, Jules: A névtelen család. Bp., 1959, Móra Ferenc Könyvkiadó. Félvászon kötésben, jó állapotban.
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035