6 000 HUF
Kiss János - Gergely József: Jézus élete. Bp., 1903, Egyházi Közlöny. Szecessziós képekkel gazdagon illusztrált nagyalakú kiadvány. Díszes, aranyozott, festett, laza vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban. Aranyozott, vászonborítású papír tartóban, karton védőtokban.