Kiss János - Gergely József: Jézus élete. Bp., 1903, Egyházi Közlöny. Szecessziós képekkel gazdagon illusztrált nagyalakú kiadvány. Díszes, aranyozott, festett, laza vászonkötésben, gerince sérült, egyébként jó állapotban. Aranyozott, vászonborítású papír tartóban, karton védőtokban.
Szent Biblia, az-az Istennek ó és új testamentomában foglaltatott egész Szent Írás. Magyar nyelvre fordíttatott Károli Gáspár által és mostan a' basileai ki-adás szerint ezen formában ki-botsáttatott. Posonban, 1793. Patzkó Ferenc költségén. 1152 p + 392 p. + 123 p. Korabeli, kissé megvetemedett csatos bőrkötésben, egy két első lapon sérülések, de összességében jó állapotban
Bhaktivedanta, A. C.: A Bhagavad-Gitá, úgy, ahogy van. h. n., 2001, The Bhaktivedanta Book Trust. Papírkötésben, bontatlan csomagolásban, jó állapotban. + Vissza Istenhez magazin 2004/3. lapszáma
Lekcziók, episztolák és evangyéliomok, mellyeket esztendő által az Anyaszentegyház vasárnapokon és ünnepeken olvastat : hozzá adatott Üdvözítőnk kínszenvedésének története : a magyar nemzeti oskoláknak számára
Buda. 1834. Univ. Ny. 215p. + hozzákötve a könyv német kiadása. Korabeli, sérült egészvászon kötésben
Szent Irás, vagy is az Ó Szövetségnek szent könyvei, Magyarúl Káldi György után A Közönséges Diák forditásból az eredeti Betűre is figyelmezve Jegyzetekkel. Négyesi báró Szepesy Ignátz Pétsi Püspöknek Felügyelése alatt. I. kötet.
Posonyban, 1835. Belnay' örökösei. 918+(5)p. Korabeli, aranyozott félbőr kötésben.