13504.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
A boldogulás útja. Nemzetgazdasági beszélgetések a nép számára. Fordította: Dobóczky Lajos. Bp., é.n., Franklin. Kopott, kiadói egészvászon kötésben.