13483.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
A műveltség könyvtára - A társadalom története I. sok képpel, Bp., 1905 Athenaeum, Díszes, aranyozott félbőr kötésben. Kissé kopottas állapotban