13496.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
8 000 HUF
Beyse J.: Arany kincstár ezer titkos szerrel a közjólét elÅ‘mozdÃtására és iparüzlet lenditésére, a mezÅ‘gazdaság, vegytan és műipar terén tett legujabb fölfedezések szerint. ford.: Sztáncsay JenÅ‘. Pest, 1861. Hartleben Konrád. 210p. Kissé kopottas kiadói vászon kötésben.