13463.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 400 HUF
8,81 EUR, 9,71 USD
Erismann Frigyes [Friedrich]: Népszerű egészségtan. Bp., 1880, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (Természettudományi Könyvkiadó Vállalat 18.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.