13460.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 800 HUF
Góth Endre dr.: Vitaminok és hormonok. 178 ábrával és 15 táblázattal. Budapest, 1943, Novák. Aranyozott, kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban