13475.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 400 HUF
Helmholtz, H.: Népszerű tudományos előadások. Bp., 1874, Királyi Magyar Természettudományi Társulat (A Kir. Magyar Természettudományi Társulat Könyvkiadó Vállalata 6.). Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.