13456.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. Ford. Littke Aurél. II. kötet. Tengerentúli földrészek. 195 szövegközi térképecskével és diagrammal 462 p. Bp., 1926, K.M. Egyetemi Ny. Kiadói, kék félvászonkötésben, jó állapotban. A gerinc enyhén sérült.