13445.
253. Closed Online auction
Books: Science and technology
3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Paszlavszky József: Az állattan kézikönyve. A középiskolák felsÅ‘bb osztályai számára. Ötödik kiadás. Három kÅ‘nyomású szÃnes táblával és számos szöveg közé nyomott nagyrészt szÃnes képpel. Bp., 1903, Athenaeum. Félvászon kötés, fekete-fehér és szÃnes képekkel gazdagon illusztrált, lapok kijárnak, több helyen foltosak, kopottas állapotban.