5 000 HUF
12,95 EUR, 14,29 USD
Baktay Ervin: Hindusztán. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.