8 000 HUF
Kertész Róbert: Feltámad a félhold I-II.. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példányok.