4 000 HUF
Kiss Ferenc-Dr. Tonelli Sándor-Sz.Szigethy Vilmos(szerk.): Szeged. Bp., 1927, A Magyar Városok Monográfiája Kiadóhivatala. Kiadói aranyozott, dombornyomott egészvászon kötés, gerincnél kissé kopott, egyébként jó állapotban.