Printed Materials Number of items: 321
1222981
12893
253
Printed Materials
Other collectibles
cca 1820 8 db színezett divat fametszet / cca 1820 Fashion wood engravings 12x20 cm
3 000 HUF
1230845
12894
253
Printed Materials
Other collectibles
1837 Honművész, a Regélő folyóiratnak társa, II. kötet, V. évfolyam 53-104. szám könyvbe kötve, színezett lapszélekkel, alapító és szerkesztő: Róthkrepf Gábor, Trattner-Károlyi Nyomda
6 000 HUF
1230461
12895
253
Printed Materials
Other collectibles
1840, 1905 Bp. V. Wenczel Manó szabó és Kunz és Mössmer cég grafikus, reklámos számlája
2 400 HUF
1224512
12896
253
Printed Materials
Other collectibles
1857 Telegraphische Depesche, Német-Osztrák távirat díszes fejléces papír, 27x22cm
1 000 HUF
1225282
12897
253
Printed Materials
Other collectibles
1859 Német nyelvű nyomtatott híradás a villafrancai fegyverszünet (júl. 12.) megkötéséről
1 000 HUF
1227302
12898
253
Printed Materials
Other collectibles
Forray Iván (1817-1852): Tevék hajcsárral, nagyméretű litográfia az Utazási album (Pest, 1859) című posztumusz megjelent munkájából, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 28×42 cm
6 000 HUF
1227305
12899
253
Printed Materials
Other collectibles
Forray Iván (1817-1852): Keleti életkép, nagyméretű litográfia az Utazási album (Pest, 1859) című posztumusz megjelent munkájából, jelzés nélkül, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 27,5×41,5 cm
6 000 HUF
1226488
12900
253
Printed Materials
Other collectibles
cca 1860-1930 Névjegy-kártyagyűjtemény, (gróf Kornis Viktor, gróf Bethlen Béla, báró Bánffy Ferenc, Inkey-Pallin Edvárd, Victor de Ramberg, stb.), 26 db
3 000 HUF
1223596
12901
253
Printed Materials
Other collectibles
1860 A pesti görög egyházközség hirdetménye a Széchenyi István emlékére tartott május 20-i gyászmiséről, paszpartuban, üvegezett fa keretben
7 000 HUF
1230437
12902
253
Printed Materials
Other collectibles
1863 Nagykőrös. Színi előadás plakátja. 23x31 cm
3 000 HUF
1230495
12903
253
Printed Materials
Other collectibles
1867 Kertészgazda, mezőgazdasági ... szaklap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 24. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
1 200 HUF
1230493
12904
253
Printed Materials
Other collectibles
1867 Kertészgazda, mezőgazdasági ... szaklap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 25. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035