Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 80

1899. " Petőfi - Bem / Emlék Érem 1899. március 15." Br emlékmedál mellszalag nélkül (29,5mm) T:2- ph.
31162.

2 000 HUF
5,18
5,71

1912. "Budapest Székesfővárosi Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete A Sport Terén Elért Kiváló Érdemek Jutalmazására" fém díjérem (40mm) + ~1920-1930. "Széchenyi Nemzetség Sportversenyei - DIJ / Ha Isten velünk, ki ellenünk" Br díjérem (35mm) T:2-,3 ph., patina
31163.

800 HUF
2,07
2,29

~1920. Habsburg Ottó legitimista királyválasztó zománcozott Br jelvény (20m) T:2-
31164.

3 000 HUF
7,77
8,57

1920. "Magyar Athletikai Szövetség Verseny Díja" Br díjérem füllel (35mm) T:2-
31165.

3 600 HUF
9,33
10,29

~1920. "A Magyar Athletikai Szövetség Díja" ezüstözött fém díjérem füllel (30,5x30,5mm) T:2,2-
31166.

1 200 HUF
3,11
3,43

~1920-1930. "Magyar Athletikai Szövetség Kerületi Bajnoksága" fém díjérem (35mm) + "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912" Br díjplakett "LUDVIG" gyártói jelzéssel (44,5x39mm) T:2,2-
31167.

800 HUF
2,07
2,29

~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" zománcozott fém gomblyukjelvény (15x12mm) + tagsági igazolvány T:2
31168.

3 000 HUF
7,77
8,57

31169.

1 600 HUF
4,15
4,57

1929. "A Magyar Társadalom Legjobbjainak - A T.E.SZ. 1929" a Társadalmi Egyesületek Szövetségének kitüntetése, nemzetiszínű zománcozással díszített kereszt, közepén angyalos magyar címer díszítménnyel, hátoldalon szöveggel és két rögzítőpánttal ellátva, "BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6." gyártói jelzéssel (54,5mm) T:2  Hungary 1929. "Society's Finest" enamelled decoration of the League of the Social Associations, with maker's mark "BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6." (54,5mm) C:XF
31170.

1929. "A Magyar Társadalom Legjobbjainak - A T.E.SZ. 1929" a Társadalmi Egyesületek Szövetségének kitüntetése, nemzetiszínű zománcozással díszített kereszt, közepén angyalos magyar címer díszítménnyel, hátoldalon szöveggel és két rögzítőpánttal ellátva, "BOCZÁN GY. BUDAPEST VII. RÁKÓCZI ÚT 6." gyártói jelzéssel (54,5mm) T:2 Hungary 1929. "Society's Finest" enamelled decoration of the League of th...

85 000 HUF
220,21
242,86

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori (Édes és dicső dolog a hazáért meghalni)" aranyozott Br díjérem füllel (40,5mm) T:2
31171.

1 600 HUF
4,15
4,57

~1930. "Középfokú Iskolák Sportköreinek Országos Szövetsége Versenydíja / Dulce et decorum est pro patria mori (Édes és dicső dolog a hazáért meghalni)" Br díjérem füllel (30mm) T:2
31172.

1 200 HUF
3,11
3,43

~1930. "Jog - Igazság - Szeretet" zománcozott Br kitűző (17mm) T:2-
31173.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF